• Tydzień zdrowego odżywiania

• Podsumowanie Tygodnia Zdrowego Odżywiania.

W dniach 21-25 listopada w naszej szkole w ramach "Programu dla szkół" związanego z dostawą owoców,warzyw,mleka i jego przetworów odbył się TYDZIEŃ ZDROWEGO ODŻYWIANIA. Podjęta akcja miała na celu zwiększenie świadomości dbania o zdrowie poprzez propagowanie prawidłowych nawyków żywieniowych. W ramach tego tygodnia uczniowie przygotowali grafonotki na temat składników odżywczych owoców i warzyw. Przedstawimy fotorelację z tej akcji.

• Awaria wodociągu

• W związku z awarią wodociągu - brakiem wody w szkole zostają skrócone lekcje do godz. 12:30. Wszystkie dzieci dojeżdżające będą odwiezione pierwszym kursem.

Proszę o odebranie dzieci niedojeżdżających ze szkoły najwcześniej jak Państwo możecie.

Z naszych informacji wynika, ze awaria ma być usunięta dzisiaj.