• Pracownia OZE w naszej szkole

• 🌱🌞 Ekologiczna przyszłość w naszej szkole! Jesteśmy częścią projektu OZE! 🌞🌱

Z ogromną dumą chcielibyśmy podzielić się fantastyczną wiadomością – nasza szkoła została zakwalifikowana do projektu "Nowoczesne Ekopracownie" związanej z Odnawialnymi Źródłami Energii (OZE). To niesamowite osiągnięcie i krok w kierunku bardziej zrównoważonej przyszłości!

Dzięki temu projektowi nasza szkoła będzie miała okazję stworzyć nowoczesne ekopracownie, które nie tylko przyczynią się do oszczędności energii, ale także edukacji naszych uczniów na temat zrównoważonego rozwoju, energii odnawialnej oraz troski o naszą planetę. Cieszymy się, że możemy włączyć się w inicjatywę, która ma realny wpływ na przyszłe pokolenia.

Projekt ten nie tylko umożliwi nam osiągnięcie korzyści ekologicznych, ale również stworzy przestrzeń do zgłębiania wiedzy na temat nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań. Wspólnie będziemy się rozwijać i tworzyć przyszłość opartą na zrównoważonym podejściu do środowiska.

• Informacja dla rodziców dzieci przedszkolnych

• W dniu 29.08.2023 (wtorek) o godzinie 17:00 odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci przedszkolnych.

Wyprawka dla grupy młodszej:

- obuwie zmienne

- strój gimnastyczny w worku

- plastikowy kubek na herbatę

- fartuszek

- 1x nawilżane chusteczki

- 2 x chusteczki higieniczne (pudełko)

- dwa komplety ubrań zamiennych i bielizny

- ryza papieru do ksero

- 4 rolki ręcznika papierowego

Dodatkowo dla dzieci zostających na leżakowaniu:

- piżama

- poduszka

- koc lub kołderka

- prześcieradło

- ulubiony pluszak

- podkłady pod prześcieradło

Proszę o podpisanie wszystkich rzeczy.

Książki (tylko dla 4 i 5 latków):

Wydawnictwo MAC Pakiet: „Kolorowe Karty” poziom A+

Pozostałe kwestie dotyczące przyborów plastycznych zostaną uzgodnione na spotkaniu organizacyjnym.